Aktualności

Responsywne strony internetowe i sklepy online

Nowoczesna strona, czy sklep online to nie tylko dodatek, a raczej podstawowe narzędzie w codziennej działalności każdego przedsiębiorstwa. W czasach, gdy praca zdalna stała się codziennością, responsywna strona umożliwia dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Dzięki temu firmy nie muszą koncentrować się wyłącznie na rynku lokalnym, ale mogą oferować usługi na terenie całego kraju i za granicą.

Budowa stron WWW Warszawa – jak wybrać najlepszą firmę?

Na rodzimym rynku IT jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe firmy oferujące projektowanie stron. Przed zleceniem realizacji należy zastanowić się, który programista może zaoferować coś więcej, niż tylko ładny projekt z typowego szablonu. Kolorowa wizytówka co prawda przyciągnie uwagę, jednak potencjalny klient może jej po prostu nie znaleźć w wyszukiwarce.

Budowa stron WWW Warszawa – na co zwrócić uwagę?

Profesjonalna strona www musi być nie tylko estetyczna, ale też funkcjonalna. Strona musi być przyjazna wyszukiwarkom i zoptymalizowana pod SEO. Klienci docenią także odpowiednie zabezpieczenia, np. certyfikat SSL.  https://wedo.pl/strony-www/warszawa/